ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?

Попередня тема Наступна тема Донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступне
АвторПовідомлення
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Registration date : 27.02.2007

СтворюватиТема: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   04.03.07 22:21

У кожного своє розуміння щастя.
Хтось має здоров"я, але живе у бідності, і вважає себе нещасним.
Інші, мають купу грошей, але одночасно і невиліковні хвороби.
Ще хтось є здоровим, має гроші, але нещастить йому в особистому житті.
Ще хтось не може мати дітей, хоча все інше є в надлишку.
У когось дітей 10-ро, але прогодувати їх не може, бо бідний.
Хтось нещасливий у коханні, хтось когось покинув, або не звертає увагу.
Комусь важко дається навчання, або взагалі не може поступити до ВУЗу.
А в когось помер домашній улюбленець, наприклад, кошеня, і він плаче наче дитина.
Одним словом, проблем у житті, хоч відбавляй: особисті, сімейні, побутові, службові,
державні, планетаратного масштабу, міжгалактичні))
Як серед всього цього бути щасливим? Це можливо?
Я вважаю що так. І можу це довести. Але спершу, готовий вислухати
Вашу думку про те, що для Вас особисто означає "бути щасливим".
А раптом я помиляюсь...
На початок Донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   04.03.07 22:25

Поновлюємо старі коментарі, та продовжуємо:

Skeleton пише:
Щастя це ілюзія задоволень...

zoom пише:
Цитата :
І можу це довести
Кожен має свою кулю в голові і нічого Ви нікому не доведете

*•-лямурмяу-•* пише:
і не треба нікому нічого доводити. у кожного своє щастя
для повного щастя мені треба стільки, шо форуму не хватить
якби я список наводила. а мінімум щастя - це здоров"я і достаток

Artur пише:
Щастя - це коли ти (хоча б в загальному) задоволений життям.
Без подробиць.

•°.• Анюта •°.• пише:
Artur пише:
Щастя - це коли ти (хоча б в загальному) задоволений життям.

людина вічно чимось не задоволена Без поняття
так ми влаштовані. то щасливі, а за мить вже нещасні.

Butterfly пише:
Народ,ви і справді хочете відповісти на це питання?На нього однозначної відповіді нема і не буде!Що сьогодні робить мене щасливою,то вже завтра залишає мене байдужою,і навпаки.І взагалі щастя "понятие ростяжимое"...

Vika_18 пише:
Если счастье сиюминутное - то это не счастье, а эйфория.
А счастье - это осознание того, что у тебя всё просто восхитительно,
и жизнь прекрасна, несмотря на временные проблеммы.
Вот так вот. Попробуйте со мной поспорить Злий як чорт

DVD пише:
Я щасливий, коли в мене все чудово, нікуда спішити не треба, коли тебе ніхто і нічого не дістає, коли ти в оточенні людей, які тобі приємні, коли гарна погода, коли тобі здається, ніби життя прекрасне

live-10.gif

Cassie пише:
Щастя - це утопія. Його не існує.

Geezer пише:
Не пам'ятаю чиї це слова -
"Сам себе зроби щасливим! А на це спроможешся тоді коли зрозумієш шо благо - це те, з чим поєднана доброчесність, а що причетне до зла - то ганебне. "
На початок Донизу
Artur
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік
К-ть повідомлень : 294
Рід занять : с.п.е.ц.
Хоббі : екстрім
Registration date : 26.02.2007

СтворюватиТема: Чого Вам не вистачає для повного щастя?   30.05.07 22:03

Кожна людина щаслива по-своєму. Як і кожна нещасна по-своєму.
Чиїсь проблеми, які комусь здаються глобальними для нас смішні.
І навпаки, комусь іншому деколи наші власні проблеми
здаються не такими вже й проблемами, порівняно з їхніми.
Це означає, що пережиття кожною людиною щасливих і нещасливих моментів є дуже індивідуальним питанням.
І хоча "щастя" - поняття дуже відносне, і нестабільне, все одно кожен
з нас знає, або здогадується, що йому потрібно від життя.
Давайте поділимось думками про те, за яких обставин ми були б максимально щасливими.
На початок Донизу
Дівчина з іншого життя
Житель форуму
Житель форуму

К-ть повідомлень : 77
Registration date : 03.03.2007

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   29.06.07 20:33

Переважна більшість людей завжди жаліється,що в них у житті щось не склалося,що їм хтось мішав,що вони не використали своїх шансів і тд...
А яке воно ідеальне життя?
От мені хотілось би душевного спокою.. щоб ставати щоранку і знати - цей день найкращий, я щаслива людина і ЖИТТЯ - ЦЕ ЧУДО!!!
На початок Донизу
bitter_month
Житель форуму
Житель форуму

К-ть повідомлень : 98
Registration date : 02.03.2007

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   29.06.07 20:35

Я думаю, що ідеального нічого немає і життя також. Є тільки прагнення до ідеалів, чим більше прагнення тим більші шанси наблизитись до тої ідеальності.більшість людей завжди жаліється,що в них у житті щось не склалося,що їм хтось мішав,що вони не використали своїх шансів і тд...Це все як на мене повязане з досвідом, люди стають під муштрою життя битими. Насправді ніхто з них не стає мудрішим чи розумнішим, досвід допомагає їм поглянути на старі ситуації під іншим кутом.. часто вони бачать що в тих ситуаціях можна було б вчинити по-іншому, але насправді ні, бо тоді їх сприйняття того життя було не готовим для того щоб вчинити не так як було вчинено. Розуміння таких речей власне дозволяє не жалкувати про минули, бо якщо вдуматись, таке жалкування насправді не має ніякого сенсу.
На початок Донизу
Artur
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   29.06.07 20:41

Щастя - це відсутність проблем. Проблеми бувають різні. Для кожного його проблема є найпроблемнішою). Ідеальне життя не для мене, тому, що ідеал це щось чітко окреслене, а життя-завжди несподіванка. Хочу жити і живу, що може бути краще. Живу не завтрішнім, не вчорашнім, а сьогоднішнім. І нехай весь світ почекає.
На початок Донизу
Konsul_Lviv
Житель форуму
Житель форуму

К-ть повідомлень : 53
Registration date : 01.03.2007

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   29.06.07 20:45

Щастя для мене - це коли ти лежиш на ліжку поруч з коханою і усвідомлюєш, що в тебе є красива кохана жінка, хороша робота з хорошим достатком для сім'ї, хороший і слухняний син\донька, які тебе люблять і поважають :)

Тільки проблема в тому, шо так рідко буває...Завше шось не так в нашому житті... :(
На початок Донизу
Inka
Майстер слова
Майстер слова

Жінка
К-ть повідомлень : 152
Registration date : 20.03.2007

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   29.06.07 20:50

Щастя...хочете я вам розкажу що таке щастя?
Чого ви його шукаєте в чомусь глобальному? Воно от тут...біля вас...
Коли ви попавши під зливу приходите додому, а там вас чекає хтось...не важно хто...батьки, кохана людина, папугайчик чи собака...і ви переодягаєтесь в теплий, сухий одяг...сідаєте на м"ягке крісло, накриваєтесь коцом чи ковдрою....вам приносять чаю теплого, солодкого...і ви собі спокійненько так дивитесь чи телевізор чи сидите за компом, чи читаєте свою нову книжку, яка вас повністю поглинула...То щастя!
Коли ви йдете після і маєте куда йти...і маєте до кого йти...
Коли весною звертаєте увагу на колір того свіжого листя, яке росте на деревах...
Коли вам роблять комплімент...коли ви нарешті закінчуєте роботу над своєю картиною, чи чимось подібним...Коли після зустрічі з друзями ви вже практично не маєте сил йти ( я не про п"янку говорю! )
Або коли в будній день, точно такий самий як і інші ви раптом бачите старого знайомого, з яким вже давно не бачились.

І коли не можете стерти з лиця усмішку і вам добре...
От то щастя!!!!!Просто придивіться і ви поймете шо воно для вас є...і зовсім близько... Підморгує
На початок Донизу
Artur
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   29.06.07 21:17

Тобто щастя - це мить блаженства!
На початок Донизу
Inka
Майстер слова
Майстер слова

Жінка

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   29.06.07 21:21

Artur пише:
Тобто щастя - це мить блаженства!

ну в певній мірі так...!!!!
На початок Донизу
Vika_18
Майстер слова
Майстер слова

Жінка
К-ть повідомлень : 142
Registration date : 28.02.2007

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   29.06.07 21:25

Вот уж точно. Вечного счастья не бывает. Всегда кто-то или что-то испортит весь праздник жизни. Значит нужно наслаждаться этими мгновениями блаженства...
На початок Донизу
Inka
Майстер слова
Майстер слова

Жінка

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   01.07.07 14:51

Ох-ох-ох...Темка така...коротше відповіді на це питання людина не знайде...Так само як на питання про те, що було першим...Курка чи яйце?
Скільки б не мали все буде чогось не хватати для ПОВНОГО ЩАСТЯ...Для того напевно треба жити в утопії...

Я думаю що була б щасливою, коли всі кругом...ну принаймі мої найближчі люди...були б щасливими...

От деколи тобі так погано, а прийде знайомий, розкаже про те як йому зараз добре, що життя це просто казка...і тоді так спокійно стає...і сміятись починаєш...
Ну принаймі в мене так...

Ну ше обкуритись чогось можна....Відчуття повного щастя прийде не знати звідки...і потім так само піде....а по собі залишить тошноту і головний біль...проте щастя ж то було....Хотя і не довго...Воно довго в когось одного ніколи не затримується...нажаль...
Має бути якась рівновага
На початок Донизу
!Муся!
Ветеран форуму
Ветеран форуму

К-ть повідомлень : 332
Registration date : 05.05.2007

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   01.07.07 17:59

Тут всього і не перелічиш...Скажу коротче :
До повного щастя потрібно все, чого тільки душа бажає)))
ну і тіло...
На початок Донизу
•°.• Aнна •°.•
Майстер слова
Майстер слова

Жінка
К-ть повідомлень : 210

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   01.07.07 20:36

Щастя - це коли немає горя, та інших проблем. Коли все у житті класно.
Але так не буває. Бо якби завжди було все ОК, то з чим тоді порівнювати? Я думаю все відбувається так, як і має бути. Ну з деякими нюансами. Але про ті нюанси не нам вирішувати. Над нами є творець і світу, і нас, і всього, який краще знає як має бути. Я наприклад вірю, що у світі випадковостей не буває.
На початок Донизу
Konsul_Lviv
Житель форуму
Житель форуму

К-ть повідомлень : 53
Registration date : 01.03.2007

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   09.07.07 22:30

Точно. Щастя це коли нема проблем ні з чим. Все супер класно.
На початок Донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   09.07.07 22:31

Людині ніколи не буде спокою на землі.
Тому щастя завжди було, є і буде примарною мрією.
Впіймати його можна лиш на мить.
На початок Донизу
Дівчина з іншого життя
Житель форуму
Житель форуму

К-ть повідомлень : 77

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   09.07.07 22:42

А у мене все є! Я щаслива Ангел
На початок Донизу
Strong-6125
Активний учасник
Активний учасник

К-ть повідомлень : 33
Registration date : 05.03.2007

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   01.08.07 20:41

Життя - це безкінечні проблеми і їх вирішення. Людина не може не мати проблем, такий є світ, і поки ми в ньому живемо, постійно потрібно працювати. Ідеальне життя має наступити після відходу з цього світу (і то, хто як собі заслужив). Хоча і у цьому світі може бути якийсь образ ідеалу - це хороша мирна родина, гарна робота, людські відносини з оточуючими, вірна кохана людина поруч... це можна довго перелічувати, бо ідеал - це є ідеал. Як правило ідеал це те, про що ми мріємо, але не маємо. А коли вже маємо, то це вже не ідеал.
Я згідний з тим, що щастя - це відсутність проблем.
Але без них ніяк. Хочеш ти того чи ні. Вихід один. Знаходити позитив у всьому. Тобто бачити світ з точки зору "життя прекрасне". Інакше просто не захочеться жити.
На початок Донизу
Kitty
Житель форуму
Житель форуму

Жінка
К-ть повідомлень : 91
Registration date : 02.03.2007

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   02.08.07 16:32

Strong-6125 пише:
Життя - це безкінечні проблеми і їх вирішення.

Якщо життя це вічні проблеми, то де тоді щастя? Нема його.
На початок Донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму

Жінка
К-ть повідомлень : 685

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   02.08.07 18:48

мені для щастя багато не треба... просто шоб не було серйозних проблем з здоров"ям, доходами, стосунками з близькими.... те шо я живу - вже щастя.
На початок Донизу
NewSev
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік
К-ть повідомлень : 148
Рід занять : журналіст
Хоббі : журналістика
Registration date : 19.07.2007

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   03.08.07 12:50

Kitty пише:
Strong-6125 пише:
Життя - це безкінечні проблеми і їх вирішення.

Якщо життя це вічні проблеми, то де тоді щастя? Нема його.
щастя - це коли вирішуєш проблеми.
На початок Донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова

К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   04.08.07 16:39

Я би не сказав шо щастя це вирішувати проблєми. Ліпше би їх не було.
Є таке мудре слово - утопія називається
На початок Донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова

Жінка
К-ть повідомлень : 120

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   04.08.07 19:24

Люди придумали собі слово "щастя", щоб мати ціль, або щоб реалізовувати мрії. Щастя - це казка. Ніби знаєш що неправда,
але все одно хочеш чути знову і знову.
На початок Донизу
Artur
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   15.05.08 19:28

Не можу не погодитись зі словами, які зустрів сьогодні.

"Человек не может иметь все! Ему часто чего-то не хватает в жизни. Секрет счастья заключается не в потакании своим прихотям и желаниям, а в умении довольствоваться тем, что имеешь. Довольствоваться малым нелегко, но труднее всего довольствоваться многим. Можно потерять счастье в поисках богатства, а это значит - потерять все. Можно приобрести весь мир и потерять свою душу."

(Процитував мовою оригіналу, бо перекласти це не видалось легким)
На початок Донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   16.07.08 20:02

Життя таке коротке!!!

Порушуй правила!!!

Прощай швидко!!!

Смійся нестримно!!!

Цілуй повільно!!!

Танцюй так, ніби ніхто не дивиться!!!

Співай, ніби ніхто не чує!!!

Люби, ніби ніхто не завдавав тобі болю!!!

Адже життя дається людині лише один раз!!!

І прожити його треба так, щоб там, наверху

Із захопленням сказали......

.......АНУ.....ПОВТОРИ!!!
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?   Сьогодні в 2:27

На початок Донизу

Як стати щасливою людиною....? І що таке щастя.....?
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступне

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ :: Пошуки істини-
Перейти до: