ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Заробіток в інтернеті

Попередня тема Наступна тема Донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
sergeyka09
Перехожий

К-ть повідомлень : 2
Registration date : 02.07.2009

СтворюватиТема: ЗАРОБЛЯТИ НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ ЦЕ РЕАЛЬНО!   15.07.09 12:04

Я пропоную Вам найпростіший спосіб заробити кишенькові (а якщо постаратися - то і цілком серйозні) гроші. Все, що від Вас потрібне - ця наявність виходу в Інтернет і 15-20 хвилин попрацювати в інтернеті за день. Відразу попереджаю - ВСЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО, та не ВИМАГАЄ НІЯКИХ ВНЕСКІВ, СТАРТОВОГО КАПІТАЛУ Й СПЕЦІАЛЬНИХ ЗНАНЬ. Все, що Вам потрібно буде робити - це клацати по запропонованих посиланнях, тим самим відвідуючи потрібні веб-сторінки і залишатися на цих сторінках на протязі 30 секунд. За відвідини кожної сторіночки Вам нараховується декілька центів. І чому це за відвідини веб-сторінки мені платитимуть? - запитаєте Ви. А все дуже просто. Існують компанії, які збільшують відвідувани інтернет-сайтів, за що останні платять їм гроші. Саме з такою компанією Ви і матимете справу. Ця компанія надаватиме Вам список інтернет-сторінок, які пропонується відвідати, Ви заходите на ці сторінки, відвідуваність сайтів таким чином збільшується, вони винагороджують компанію, а компанія винагороджує Вас. Можу Вас запевнити, що ця схема абсолютно легальна і дійсно працює. Завдяки такій системі Ви зможете заробляти мінімум $100.00 в місяць, але можна і набагато більше - як? про це пізніше. А спершу Вам слід реєструватися на сайті bux.to, який і надаватиме Вам посилання на веб-сторінки і платитиме за їх відвідини гроші.
Для реєстрації пройдіть наступні кроки:
1) Перейдіть по цьому посиланню: http://bux.to/
2) В правому верхньому кутку кликніть \"Register\".
3) В полі \"Username\" вводите свій ник-нейм (писати, використовуючи латинський шрифт).
4) Поле \"Password\" - пароль для подальшого входу в систему (не менше шести символів, тільки букви і цифри), обов\'язково запам\'ятаєте його.
5) \"Confirm Password\" - повторюємо пароль.
6) В полі \"Email Address\" вводимо діючий e-mail.
7) \"Confirm Email Address\" - повторюємо e-mail.
8) \"AlertPay E-mail Address For Payments\" - ще раз вводимо e-mail.
9) В полі \"Your Country\" виберіть країну, де ви знаходитеся.
10) І в полі \"Referrer (if any)\" введіть sergeyka09. Це означає, що посилання на цей сайт дав Вам саме я.
11) Останнє, що вам потрібно зробити для реєстрації - це ввести безпечний код, зображений на картинці, якщо Ви не можете розібрати цей код, кликніть по цій картинці - з'явитися інша. Поздоровляю, реєстрація пройдена!!! Тепер можете увійти до системи, для цього кликніть \"Login\" у верхньому правому кутку і введіть свої нік-нейм, пароль і безпечний код з картинки. Після цього Ви зможете приступати безпосередньо до своїх прямих обов'язків - кликати по посиланнях і відвідувати веб-сторінки, для цього кликніть \"Surf Ads\". Перед Вами з'явитися таблиця з посиланнями, по яких Вам треба перейти. Спочатку їх буде не багато (близько десяти), а з часом, якщо Ви щодня відвідуватимете потрібні сторінки, кількість посилань, що щодня надаються, зростатиме. При переході за посиланням - з'являтиметься веб-сторінка (для економії трафіку можете вимкнути завантаження картинок в настройках браузера). У верхньому лівому кутку сторінки з'явитися таймер, що відлічує 30 секунд. Після закінчення 30 секунд замість таймера повинен з'явитися напис \"Done\" і поряд з нею галочка. Якщо галочка не з'явилася, можливо відбулася помилка, тоді пройдіть за посиланням заново. Після проходження всіх посилань можете відновити сторінку із списком цих посилань, щоб переконатися що кликнули всі запропоновані посилання. Якщо якесь посилання виявилося не закресленим - перейдіть по ній ще раз. На цей день ваша робота закінчена!!! Перевіряйте список посилань щодня!!! А зараз, як я і обіцяв, я розкажу як збільшити свій дохід багато разів. В системі Bux.to діє програма «Приведи клієнта,- одержуй бонус», згідно якої при реєстрації нового клієнта за Вашим посиланням - Ви одержуєте вагомий бонус від кожного кліка цього клієнта. Чим більше Ваших «послідовників», тим більше бонусів Ви одержуєте, тим самим маючи нагоду заробляти $1,500.00 і більше за місяць, якщо за Вашим посиланням реєструватимуться 500 нових клієнтів, а це не так вже багато, при умові що щодня в Інтернеті з'являються тисячі нових користувачів. Що ж потрібно робити? А потрібно робити те, що роблю я, тобто поширювати своє посилання в безмежних просторах Інтернету. Можете узяти мій текст, можете його змінити можете написати свій, головне щоб замість мого посилання була Ваша і суть даного методу не спотворилася. Кидайте Ваше посилання на форуми, стрічки новин, сайти про роботу, ftp-обмінники і т.д. Окрім цього можна дати своє посилання всім своїм друзям і знайомим, хто має вихід в Інтернет. Як же одержати гроші «на руки»? В розділі \"My Stats\" виводиться ваша статистика: скільки візитів на веб-сторінки Ви вчинили скільки «послідовників» привернули, скільки ці послідовники зробили візитів і найголовніше - Ваш баланс рахунку. Гроші можна знімати на банківську картку Visa MasterCard і інші, такі картки видаються в будь-якому банку. Як тільки Ваш баланс складе $10 (але не менше), Ви можете перекласти їх на свою картку кликнувши «cashout» поряд з Вашим балансом і ввести номер Вашої картки (номер потрібно запитати в банку). Після цього можете сміливо бігти до найближчого банкомату і знімати свої чесно зароблені гроші.
На початок Донизу
osoba
Активний учасник
Активний учасник

К-ть повідомлень : 38
Registration date : 02.01.2010

СтворюватиТема: Re: Заробіток в інтернеті   03.01.10 15:05

В наш час мало заробити гроші, треба вміти їх ще забрати!
На початок Донизу
ШуХеР
Майстер слова
Майстер слова

К-ть повідомлень : 199
Registration date : 18.04.2007

СтворюватиТема: Re: Заробіток в інтернеті   03.01.10 21:40

osoba пише:
В наш час мало заробити гроші, треба вміти їх ще забрати!

я би навіть сказав - зберегти і не втратити
На початок Донизу
osoba
Активний учасник
Активний учасник

СтворюватиТема: Re: Заробіток в інтернеті   04.01.10 10:18

Я займаюсь декількома способам заробітку в інтернеті і знаю, що багато що з того, що туту написали (в цьому топіку) лохотрон. Ось про внесення в кошельки - однозначний лохотрон - принцип МММ. Інші доходи більш реальні. Щодо буксів, то я зареєстрований десь на 15. І скажувам однозначно, без допомоги рефера ніфіга не виходило. А коли я сам став рефером то поняв що хоч заробляти не важко, але час на це всетаки треба тратити!
На початок Донизу
\\_АнтиБІОтик_//
Учасник форуму
Учасник форуму

Чоловік
К-ть повідомлень : 5
Registration date : 01.11.2009

СтворюватиТема: Re: Заробіток в інтернеті   05.01.10 11:26

Ну витрачаєш час, і що, воно хоч себе оправдовує?
Скільки заробляєш за місяць?
На початок Донизу
osoba
Активний учасник
Активний учасник

СтворюватиТема: Re: Заробіток в інтернеті   06.01.10 16:15

Почнем з того, що на даний момент у мене є декілька способів заробітку. Заробітком в інтернеті мене давно цікавив, і лише десь місяь тому, коли я особисто зустрівся з своїм рефером і подивився на цю кухню через його монітор - слюнки потекли.
Якщо хочиш подивитись розрахунок можливих доходів читай мою статтю "Як заробити в інтернеті чайнику?" на блозі WWW.osoba.blox.ua там описано і витрати часу і можлиі доходи. Скажу лише одне, якщо уважно до цієї діяльності поставитись, то заробити можна! А от скільки - залежить від кожного зокрема. Клас! Супер!
На початок Донизу
osoba
Активний учасник
Активний учасник

СтворюватиТема: Re: Заробіток в інтернеті   25.02.10 20:59

Читайте "Як заробити купуючи в кредит" на моєму сайті http://osoba.at.ua/publ
На початок Донизу
zoom
Житель форуму
Житель форуму

Чоловік
К-ть повідомлень : 50
Registration date : 28.02.2007

СтворюватиТема: Re: Заробіток в інтернеті   25.02.10 22:46

osoba пише:
Дуже смішно заробіток із серії "за 2 гривні заганяю дільфіна в морі"(с)працювати не пробував? Ну-ну...
На початок Донизу
Arhangelua90
Перехожий

К-ть повідомлень : 1
Registration date : 14.06.2010

СтворюватиТема: Дуже перспективний заробіток в Інтернеті!!!!!!!   14.06.10 21:28

Вкладів ніяких не треба, легкий вивід за допомогою Webmоney!
Wmmail.ru!!!!!!!!!!
1 Самий нормальний почтовик в РУнеті.
2 Гарна можливість починати знайомиться з заробітком в мережі.Реєстрація безкоштовно.
3 Платить за читання листів!( лише при вході буде 25 повідомлень!)
4 Відвідування веб-сайтів та виконання реєстрацій - вже за тиждень можна, не особливо напрягаючись, отримувати по 1$ в день! ;) (звичайно якщо маєте навики і можете аналізувати можливості)
5 Міні ігри на гроші(за бажанням для розваг хоча можна робити ставки на 1$ і більше)
6 Можна створити свою систему рефералів! Яка буде як на любому іншому платіжному поштовику приносити свої доходи!
Ps: За додатковою інформацією пишіть на внурішню пошту вашому реферу - тобто мені)

Будь-ласка реєструйтесь за цією ссилкою,буду допомагати! При реєстрації і читанні листів маленькі бонуси від мене
В полі реферал повинно бути Arhangelua7 (7 - це не мій вік, а моє любимее число:)

http://www.wmmail.ru/index.php?ref=ArhangelUa7

Якщо за цією ссилкою не зареєструєтесь, то підете під систему, а вона може вас продати абсолютно бездушуному рефереру, який вам нічого можливо і не допоможе!
На початок Донизу
osoba
Активний учасник
Активний учасник

СтворюватиТема: Re: Заробіток в інтернеті   20.06.10 21:10

zoom пише:
osoba пише:
Дуже смішно заробіток із серії "за 2 гривні заганяю дільфіна в морі"(с)працювати не пробував? Ну-ну...
заробляю. Думаю щомiсячно декларую на пару тисяч грн бiльше нiж ти.
На початок Донизу
Gordonson
Перехожий

Registration date : 08.09.2010

СтворюватиТема: Re: Заробіток в інтернеті   08.09.10 15:51

Привіт!
ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ ЦЕ ТЕ ЩО ТРЕБА!
Всім новачкам хочу порекомендувати без перебільшення один з кращих сайтів по стартовому заробітку! WMMail.ru - найвідоміший російський поштовик з максимальною кількістю реклами.
Сайт платить за:
-читання пошти (вартість 0.0015 - 0.002 $)
-серфінг (перегляд сайтів рекламодавців)
-автосерфінг (автоматичний перегляд сайтів рекламодавців)
-виконання завдань (клік по банеру, реєстрація на сайті і т.п. Від 0.01 $ )
-залучення інших учасників (Ви будете отримувати 10% від заробітку залучених Вами учасників)
-залучення рекламодавців (Ви будете отримувати 5% від вартості рекламних розсилок рекламодавців)
А також:
-більше 100000 учасників. (Кожен день активних користувачів за 24 години - від 20000 до 30000)
-5 рівнів реферралів: 10%, 5%, 2%, 1%, 1%
-мінімальна сума для виплати - 0.10 $
Через це проходять всі новачки. І не подумайте, що тільки вони там працюють! На цьому почтовику заробляють відчутні кошти люди, які знаходяться в інтернет-бізнесі вже не один рік(наполегливість-шлях до успіху). Спочатку заробіток не великий: 1-2$ в день та згодом, коли Ви відкриєте для себе всі можливості цього почтовика(найкращий заробіток це залучення рефералів через свої реф-силки або їх купівля на біржі рефералів) то дохід значно зросте, звичайно все залежить тільки від вас, більше працюєте більше заробляєте, все елементарно! Удачі вам у всіх ваших починаннях !
Ось силка:
http://www.wmmail.ru/index.php?ref=Feling
На початок Донизу
Arhangelua
Перехожий

Registration date : 25.09.2010

СтворюватиТема: Відмінний проект для заробітку і реклами.   25.09.10 17:36

Wmmail.ru

Відмінний проект для заробітку і реклами.

-Cайт працює з 2004 року
-На сайті зареєстровано більше 190 тисяч користувачів
-Сайт порядно платить, вже абсолютно більше мільйона виплат,
на суму більше 500 000 $.

Сайт платить за:

-читання пошти ;
-серфінг (перегляд сайтів рекламодавців)
-автосерфінг (автоматичний перегляд сайтів рекламодавців)
-виконання заданий (клік по банеру, реєстрація на сайті і тп. Від 0.01 $ )
-залучення інших учасників (Ви будете отримувати 10% від заробітку залучених Вами учасників)
-залучення рекламодавців (Ви будете отримувати 5% від вартості рекламних розсилок рекламодавець)

Допоможу з заробітком на проекті, хоча всього досяг і навчився сам! Пишіть по внутрішній пошті на проекті!
Skype – arhangel2100

Реєстрація - http://wmmail.ru/index.php?cf=reg-newr&ref=arhangelua7
На початок Донизу
benya15
Перехожий

Registration date : 28.05.2015

СтворюватиТема: Зароботок в интернете от 2 $/час   28.05.15 20:44

Здравствуйте! Приглашаем посетить наш сайт на котором
собраны все известные и проверенные проекты (буксы,
почтовики, автосерфинги)по дополнительному заработку
денег в сети интернет!Вам будут платить за просмотр
сайтов и выполнение несложных заданий. Вывод денег - моментальный,
минимум на вывод можно заработать за несколько часов.
Если Вы заинтересованы в заработке, но не знаете счего начать?
Мы предоставляем Вам МАКСИМАЛЬНО понятную
инструкцию для начинающего КЛИКЕРА - АБСОЛЮТНО БЕСПЛАТНО!.
В нашей команде большое количество
пользователей интернета, а ТЫ - Зарегистрировался? ;)

P.S При возникновении вопросов не стесняйтесь пишите на Емайл!

http://bapka.io.ua/s1193414/instrukciya_nachinayushchego_klikera

malyy14@mail.ua
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Заробіток в інтернеті   Сьогодні в 2:24

На початок Донизу

Заробіток в інтернеті
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ОГОЛОШЕННЯ :: Пошук роботи або персоналу-
Перейти до: