ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?

Попередня тема Наступна тема Донизу 

Що вибереш ти в умовній ситуації?
1. Проявити боягузство, але вижити.
64%
 64% [ 9 ]
2. Проявити сміливість і мати неочікуваний результат, аж до смерті.
36%
 36% [ 5 ]
Всього голосів : 14

АвторПовідомлення
AlmazRubin
Майстер слова
Майстер слова

К-ть повідомлень : 127
Registration date : 09.03.2007

СтворюватиТема: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   20.02.08 21:59

"Людина народжується щоб померти"(Сабж).

Ситуація звичайно ж не притаманна маленьким містам, скажете ви. Але я скажу вам, що не це важливо. В такі ситуації попадають одиниці, незалежо від того, житель це мегаполісу, столиці, або ж невідомого містечка.

Я б не сказав що питання зовсім філософське, бо для декого воно дуже навіть практичне і життєве. Це вже кому як пощастить в цьому житті.

Що ж краще: показати себе боягузом, і вижити, чи проявити смісливість і померти? Проблема не в боягузстві чи то героїзмі, а в оцінці ситуації. Неправильна оцінка - відповідно твоя роль в ситуації теж неправильна. Але помиляються всі, а помирають від цього одиниці. Тобто потрібно думати в кожному випадку, перед тим, як щось зробити.

Дехто вважає, що краще 5 хвилин побути боягузом, але втекти і вижити, ніж залишок життя бути або калікою, або взагалі не бути, тому що поки живеш можна все виправити і змінити, а коли тебе вже немає - то вже змінити нічого не можна.

Деколи боягузство - це інстинкт самозбереження, а деколи просто слабкість. Головне щоб це не стало стилем життя.
На початок Донизу
Antivirus-xXx
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік
К-ть повідомлень : 130
Registration date : 02.03.2007

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   20.02.08 22:11

А голосування анонімне? Завстидався
На початок Донизу
AlmazRubin
Майстер слова
Майстер слова

К-ть повідомлень : 127
Registration date : 09.03.2007

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   20.02.08 22:26

Та анонімне, не бійся Усміхнений
На початок Донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова

Жінка
К-ть повідомлень : 120
Registration date : 27.02.2007

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   20.02.08 22:50

Думаю все залежить від ситуації. Але в загальному все таки краще вижити. Я вибираю життя Дівчинка плаче
На початок Донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму

Жінка
К-ть повідомлень : 685
Registration date : 03.03.2007

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   21.02.08 18:40

ну.... ви собі як хочете, але я ладна померти... якшо треба буде звичайно.... а так, шоби того боятися... то не для мене... чесно....
На початок Донизу
Cassie
Майстер слова
Майстер слова

Жінка
К-ть повідомлень : 103
Registration date : 02.03.2007

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   21.02.08 19:38

Я вибираю сміливість, але думаю це тому, що не було поки що такої ситуації критичної із конкретною загрозою. Сподіваюсь і не буде.
На початок Донизу
DJ FAIR
Житель форуму
Житель форуму

Чоловік
К-ть повідомлень : 98
Рід занять : музика

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   21.02.08 20:33

Вибачте, але тільки дурень тупо вибере смерть, коли зустріне таку ситуацію. На те нам і дається розум, щоб проявити військову хитрість, і не задаватись, а відступити, і тільки для того, щоб завдати пізніше удару у відповідь. Так що, я б не побоявся виглядати боягузом, щоб виграти час, і при інших, більш сприятливих обставинах дістати тих, хто на мене наїхав. Це не боягузство, а боротьба за виживання. А ігри в героїв залишіть для середньовіччя. Тепер часи не ті. І благородства ніхто не проявить.
На початок Донизу
NFS Most Wanted
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік
К-ть повідомлень : 239

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   22.02.08 18:02

Можна казати що завгодно, але жити хоче кожен.
Ясно шо боягузом не треба бути, але якщо біля виска дуло пістолета,
або біля горла ніж, то я би хотів подивитись на вас сміливих.
Ну хіба по дурості хтось захоче померти героєм.
На початок Донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму

Жінка

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   22.02.08 19:00

ну... звиняйте... але наводжу приклад. Ті самі сміливі люди, герої УПА, які загинули за Україну... вони ж не злякалися нікого... і не перейшли на сторону ворога... вони не почали падати на коліна перед тими, проти кого боролися... вони померли задля нашого блага... якби треба було померти для того, щоб врятувати Україну - я б вибрала смерть... або, якби померти для того, щоб забрати в могилу щось таке, розповівши про що я б могла згубити своїх близьких...
і ще одне... хитрість і боягузтво - різні речі....
На початок Донизу
NFS Most Wanted
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік
К-ть повідомлень : 239

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   22.02.08 23:00

Напевно таки дійсно все залежить від ситуації. Тому і відповіді у людей різні, бо кожен собі уявляє іншу життєву ситуацію. У кожного свої принципи, ідеали, і врешті решт страхи. Герої УПА це добре. А чи багато героїв зараз, коли країну роздирають внутрішні вороги, як вовки? Де вони, герої?
На початок Донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму

Жінка

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   23.02.08 9:47

тут я за всі розписуватися не буду... але такі є... але звичайно шо не там, в Верховній Раді...
На початок Донизу
Gotic-Ledi
Житель форуму
Житель форуму

К-ть повідомлень : 67
Registration date : 20.05.2007

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   24.02.08 20:48

Та не вірю я, що всі, хто вибрав пункт два, готовий кинутись на амбразуру, і загинути. Життя показує, що кожен сам за себе. А там, де кожен сам за себе, героїзму місця нема. Я неправа?
На початок Донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму

Жінка

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   25.02.08 9:00

я не згідна... якшо тіпа кожен за себе, то можна дивитися, як помирає хтось з твоїх близьких, і не подати руку допомоги (якшо це можливо), бо треба пильнувати себе??? мені здається, то просто не по-людськи....
На початок Донизу
~ Олічка ~
Житель форуму
Житель форуму

Жінка
К-ть повідомлень : 93
Registration date : 26.02.2007

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   26.02.08 11:35

Боягузство це одне. А коли питання життя або смерті це вже інше. Ну ви і порівняли. Питання дійсно складне. Навіть не знаю що відповісти. В житті кожного з нас бувають шанси. Хтось має шанс виглядати героєм, а хтось камікадзе. Хтось буде жити до пенсії, а хтось помре молодим. Кожна людина робить свій вибір. Я не знаю як би я поступила, чесно. І не хочу знати наперед. Але як вже життя припре, то буду рішати.
На початок Донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік
К-ть повідомлень : 235
Registration date : 27.02.2007

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   10.04.08 23:06

Дійсно, все залежить від ситуації. Якщо на війні, то героїзм похвальний. Але і на війні є різні методи боротьби, і різні шляхи до перемоги. Наприклад, відступ для того, щоб зібрати сили, і завдати нищівного удару. Боягузство? Зовсім ні. Це поміркований тактичний хід. Смерть через фанатизм вам нічого не нагадує? Тоді згадайте Схід. Ні, це нерозумно. Життя треба зберегти, а не подарувати дурному випадку. Але не здаватись, а лише відступити, щоб завдати удару у відповідь. А просто саме по собі боягузство звичайно нікого не прикрашає. Треба бути сміливим, але хитрим і розумним.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?   Сьогодні в 16:18

На початок Донизу

Краще бути 5 хвилин боягузом, чи все життя мертвим?
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ :: Пошуки істини-
Перейти до: