ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Операція "Первоцвіт"

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Еколог
Перехожий

Чоловік
К-ть повідомлень : 4
Рід занять : екологія, охорона природи
Хоббі : айкідо
Registration date : 23.02.2008

СтворюватиТема: Операція "Первоцвіт"   23.02.08 17:33

Шановні колеги!

Дуже сподіваюсь на Вашу допомогу...

Як Ви вже зрозуміли - мова йтиме про квіти. А саме - про первоцвіти. Внаслідок збирання на букети - багато первоцвітів вже потрапили на сторінки Червоної книги. Багато з цих видів вже опинились у нашій Державі під загрозою знищення.

Цьогоріч, Львівська обласна екологічна операція "Служба охорони природи" разом із державними природоохоронними органами вже організувала й провела ряд успішних затримань й вилучень великих партій первоцвітів. Щоправда, це були партії шафрана Гейфелевого (крокус), які везлись із Закарпаття. Про одну із таких операцій - читайте тут: http://sop.org.ua/oper/text1.php

Інший червонокнижний вид, який ми зустрічаємо на базарі - підсніжник білосніжний (Galanthus nivalis L.)

І батьківщина більшості з цих підсніжників - Золочівщина. Унікальні природні умови. Поєднання лісів та степової рослинності забезпечили велике насичення регіону первоцвітами. В тому числі підсніжниками. Але, це одне із останніх місь в Україні де ці види ще лишились. І, вириваючи ці квіти - ми відбираємо їх у своїх дітей. А везуться первоцвіти із Золочівщини далеко не лишень до Львова. Вони прикрашають Київ, Мосву, Люблін, Краків, Варшаву...

Цьогоріч, нам вдалось налагодити співпрацю із державними природоохоронними структурами, органами місцевого самоврядування Львова, правоохоронними органами і операція "Первоцвіт" проходить як ніколи успішно. Однак, ми боремось із наслідками, ми затримуємо й караємо порушників. А квіти, як рвали - так і рвуть...

Тому, звертаючись нині до Вас я прошу в першу чергу поради і допомоги. Всім добре відомо, що ці квіти збирати не можна, що вони занемені до Червоної книги і т.д. Не будемо на цьому зупинятись. Але, як виходити із цієї ситуації? Чи доцільно нашим представникам приїхати до Вашого міста й навколишніх міст й провести там роз'яснювальну роботу в церквах та школах. Якщо доцільно - то де саме? Загалом дуже цікавит думка і ставлення до проблеми тих людей, які, власне, перебувають в епіцентрі подій.

Тих людей, хто володіє якоюсь інформацією у справі чи просто бажає допомогти - щиро прошу відгукнутись. Це ДУЖЕ важливо!

Чекаю на Ваші відповіді.

З повагою,
Тимур Бедернічек

bedernichek@gmail.com
ICQ 357547010
http://sop.org.ua/forum
mob +38 093 723 69 60
На початок Донизу
http://sop.org.ua
Konsul_Lviv
Житель форуму
Житель форуму

К-ть повідомлень : 53
Registration date : 01.03.2007

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   23.02.08 19:14

ЦІЛКОМ ТАЄМНО!!!

В 00 годин 01 хвилин за Токійським часом розпочинається операція "Перехоплення збирачів підсніжників". Для боротьби з порушниками запрошуються справжні арійці, із суворим характером, стальною волею і непохитними нервами, які не мерзнують на морозі, не бояться темряви, і вміють знайти квітку папороті навіть там, де вона ніколи не росла.

Увага всім! До лісу не ходити! Підсніжники з рук не купувати!
Купувати штучні квіти, і дарувати, насолоджуватись тільки ними.
Пам"ятайте! Не в підсніжниках щастя!

ТЕПЕР СЕРЙОЗНО!
Хочете зарадити проблемі з підсніжниками? Тоді вам не на форум.
Берете дядю міліціонера, і притягуєте до відповідальності бабульок,
які продають їх. Якщо таку бабульку оштрафують на триста гривень,
вона не тільки своїм односельчанам закаже не робити того, але й в сусідній губернії будуть знати, що ну його.......ті підсніжники.
А говорити - не мішки носити.
На початок Донизу
Еколог
Перехожий

Чоловік

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   23.02.08 20:16

Дуже приємно, що Хер Штандартенфюрер так перейнявся проблемою первоцвітів. Тільки от не зрозуміло, чому за Токійським часом? Чи Konsul_Lviv є по своїй суті персонажем, який поєднав у собі ще й усю майстерність та риси Ріхарда Зорге?

А якщо серйозно!

Скільки вже тих бабульок штрафували! Але толку небагато. Немає невідворотності покарання. Тому, навіть оштрафована бабулька платить, а на наступний день іде знову продавати.

Саме тому я й звернувся до форумчан з проханням допомогти. Якщо хто може - своєю учасю, хто може - порадою, хто може - інформацією. І приємно бачити що такі високі офіцери вже відгукнулись на моє прохання Підморгує
На початок Донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова

Жінка
К-ть повідомлень : 120
Registration date : 27.02.2007

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   23.02.08 21:21

Еколог пише:
Дуже приємно, що Хер Штандартенфюрер так перейнявся проблемою первоцвітів.

Здається там мало бути "Гер". Шановний пане Еколог! Не можна любити підсніжники і не любити людей. Бо тоді ніяка роз"яснювальна робота ні в школах, ні в церквах не допоможе. Люди добрі! Поважайте один одного!

Сонце в ударі
На початок Донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму

К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   23.02.08 21:23

Пацан в тєму базарить! Падснєжнікоф не рвать! Злий як чорт

Дєвкам не дарувать! З рушниці...
На початок Донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова

Жінка

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   23.02.08 21:25

DVD пише:
Пацан в тєму базарить! Падснєжнікоф не рвать! Злий як чорт

Дєвкам не дарувать! З рушниці...

Навряд чи він пацан. Напевно вже старший.
Не квіти головне. Даруйте нам гарні слова, і гарне відношення.
І тоді ніякі квіти нам Вас не замінять!
На початок Донизу
Еколог
Перехожий

Чоловік

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   23.02.08 21:36

Таня 23 пише:

Здається там мало бути "Гер". Шановний пане Еколог! Не можна любити підсніжники і не любити людей. Бо тоді ніяка роз"яснювальна робота ні в школах, ні в церквах не допоможе. Люди добрі! Поважайте один одного!

Мало б бути Herr Standartenführer. А в український транскрипції Н прийнято писати як Х. Не видумуйте проблеми там, де їй в принципі немає!

Цитата :

DVD написав:
Пацан в тєму базарить! Падснєжнікоф не рвать!

Дєвкам не дарувать!

Навряд чи він пацан. Напевно вже старший.
Не квіти головне. Даруйте нам гарні слова, і гарне відношення.
І тоді ніякі квіти нам Вас не замінять!

Мені 22 роки Підморгує
На початок Донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова

Жінка

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   24.02.08 9:32

Містер Еколог! То Ви не даруєте своїй дівчині квітів? Квітка
На початок Донизу
Artur
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік
К-ть повідомлень : 294
Рід занять : с.п.е.ц.
Хоббі : екстрім
Registration date : 26.02.2007

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   24.02.08 10:09

Таня! Хлопці дарували і будуть дарувати дівчатам квіти. Просто свідомість людська має дозволити усвідомити, що є багато інших видів квітів, які не занесені до Червоної книги.

P.s. Не вірю, що пересічний українець знає що таке добре, а що погано, що можна, а що ні. Культура українців зараз знаходиться нагато нижче плінтуса. Десь там, в підвалах.

Понабирали з Європейського життя все, що можна: любов до багатства, розкоші, дорогі іномарки, євроремонти, вишуканий одяг. Але от уступити місце дівчині чи стеренькій бабці в транспорті - для цього українець ще затупий. Бо ж мозги за гроші не купиш...

Тому, я вважаю, що до свідомості перед нащадками за охорону природи, за любов до рідного краю, українцям ще не мати років сто. Поки не вимре те підростаюче покоління, яке зараз розмальовує стіни, б"є вітрини, ображає молодших, вживає наркотики, і не знає що таке моральні цінності.
На початок Донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму

Жінка
К-ть повідомлень : 685
Registration date : 03.03.2007

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   24.02.08 10:28

я якшо чесно не розумю українських людей... от по різних країнах - якшо тварина чи рослина занесені до списку вимираючих, то до них ставляться з шаною... а в нас навпаки... якшо хтось замовить в ресторані м"ясо тварини, чия популяція різко знижується, то тіпа то вже всьо... та людина думаю, шо вона стала крутішою... те саме стосується і квітів. чи то не можна перебитися ромашками чи трояндами... нафіга ті підсніжники рвати????
На початок Донизу
GTA San Andreas
Житель форуму
Житель форуму

Чоловік
К-ть повідомлень : 93

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   24.02.08 11:02

І правильно. Квіти треба дарувати в горшках, тобто вазонки.
Може ті підсніжники якось розмножувати, чи шо? Думаю
На початок Донизу
Gotic-Ledi
Житель форуму
Житель форуму

К-ть повідомлень : 67
Registration date : 20.05.2007

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   24.02.08 20:45

Не знаю з чого наш еколог взяв що ми в центрі подій. Я, наприклад, до лісу не ходжу, підсніжників не рву. Мені їх дарували ще як в школі. А так, завжди троянди, і зрідка інші квіти, що вирощуються в теплицях, та продаються у спеціалізованих магазинах. Думаю формула тут може бути одна: "Для того, щоб підсніжники не рвали, і не продавали, потрібно, щоб їх не купували". От і все. Але того не буде ніколи. Самі знаєте.
На початок Донизу
Еколог
Перехожий

Чоловік

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   24.02.08 23:23

Gotic-Ledi пише:
Не знаю з чого наш еколог взяв що ми в центрі подій. Я, наприклад, до лісу не ходжу, підсніжників не рву. Мені їх дарували ще як в школі. А так, завжди троянди, і зрідка інші квіти, що вирощуються в теплицях, та продаються у спеціалізованих магазинах. Думаю формула тут може бути одна: "Для того, щоб підсніжники не рвали, і не продавали, потрібно, щоб їх не купували". От і все. Але того не буде ніколи. Самі знаєте.

Хотів уточнити, я конкретно Ваш, Gotic-Ledi? А взяв з того, що практично всі підсніжники у Львові привезені з Золочева та околиць! В Вашому місті знаходяться сортувальні станції, куди здаються квіти оптивим перевізникам і т.д.

Стосовно троянд - я дуже радий що Вам дарують саме ці квіти. Часто, коли хлопець вибирає між трояндою за 20 грн і підсніжником за 3 грн...
На початок Донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму

К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   25.02.08 0:08

Не купляти підсніжників не вихід. Все одно вони вже зірвані. Дійсно, коли у хлопця в кишені 5-10 грн, і на троянди не вистачає, то нехай хоч підсніжники купить.
Про те, шо в Золочеві оптова сортувальна станція не знав. Може влаштуємо теракт на підпільній сортувальній станції?
Хочу окремо сказати про роз"яснювальну роботу. Нєа. То не вихід. Тільки "вогнем і мечем". Інакше діла не буде.
На початок Донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму

Жінка

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   25.02.08 9:04

якшо в хлопця 5-10 гривень в кишені, то хай купить дівчині чукулядку))))) шо обов"язково квіти нести на побачення чи як? і взагалі, я не вважаю, шо дівчині на побачення треба нести квіти... ні, ну в випадку якшо в неї день народження... чи ше шось таке то треба... але в звичайний день можна і без грошей обійтися... взятися за руки і погуляти в парку, посидіти на лавочці чи сходити до неї чи до нього в гості... чаю попити з печивом... і все... і квітів не треба.
На початок Донизу
NFS Most Wanted
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік
К-ть повідомлень : 239

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   26.02.08 21:37

Альонка пише:
взятися за руки і погуляти в парку, посидіти на лавочці чи сходити до неї чи до нього в гості... чаю попити з печивом... і все... і квітів не треба.

А яке у тебе печиво є? Завстидався І коли можна в гості приходити?
На початок Донизу
Альонка
Ветеран форуму
Ветеран форуму

Жінка

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   27.02.08 6:16

на разі ше ніззя бо в мене грип.... і я дома сиджу.... а печиво мона будь яке купити))))
На початок Донизу
™ 1001_night ™
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік
К-ть повідомлень : 235

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   27.02.08 21:30

Ну все, не буду більше підсніжників рвати. Буду купувати. Не варто економити на Червоній книзі.

Хто зі мною до лісу?
Зайченя
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Операція "Первоцвіт"   Сьогодні в 22:24

На початок Донизу

Операція "Первоцвіт"
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1
 Подібні теми
-
» Жіночий молодіжний одяг ТМ "Вика". ДЕШЕВШЕ НЕ БУВАЄ!!!
» В"язання спицями
» Дитячий трикотаж від виробника "АВЕКС ТЕКС" під 10%
» Колготки та носочки ТМ "Дюна" під 10%
» Модний дитячий одяг "Алінка"- без збору ростовок під 10 %

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ЗАГАЛЬНИЙ РОЗДІЛ :: Довільні теми-
Перейти до: