ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Минздрав предупреждает: тютюн, він і в Африці тютюн.

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Artur
Майстер слова
Майстер слова

Чоловік
К-ть повідомлень : 294
Рід занять : с.п.е.ц.
Хоббі : екстрім
Registration date : 26.02.2007

СтворюватиТема: Минздрав предупреждает: тютюн, він і в Африці тютюн.   16.03.08 10:32

В моїй сім"ї ніхто ніколи не палив. Я прожив багато років, не знаючи що таке тютюн. Ні студентські роки, ні компанія друзів, ніхто не призвичаїв мене до сигарети. Я був до цього байдужим. Але одного прекрасного дня, проходячи повз сигаретний кіоск, у мене з"явилось нав"язливе бажання спробувати сигарету, що знаходиться в тій гарненькій коробочці, рекламно оздобленій у стилі хай-тек. Я викурив буквально кілька сигарет з цієї коробки, і не знайшовши нічого приємного в палінні сигарет, викинув все у смітник.

Пройшов недовгий час, і мені захотілось спробувати інших сигарет. Смішне, наївне, банальне сподівання, що там я знайду щось більш приємне. В голові час від часу пролітала думка: ну якщо так багато людей палить на землі, значить це приносить задоволення. Наступні сигарети були дуже дорогими. Марка дуже популярною. Але, і ці сигарети не були чимось таким, в чому я б знайшов відгадку, чому така величезна кількість людей не може позбутись цієї шкідливої звички.
Я знову викинув все у сміння, і сигарети, і запальничку.

Пройшло ще трохи часу. І з"явилось незрозуміле бажання знову запалити сигарету. Незрозуміле бажання, яке не давало мені спокою. Ще б пак, мені ж не сподобалось жодного разу. Як таке може бути?
За третьою спробою я викурив одну сигарету, за нею другу. За день пішло десь 5 сигарет. Це величезна кількість для людини, яка зовсім не палить.

Після третьої спроби, я відчуваю синдром звикання. Я палю сигарету з думкою, що немає в цьому нічого приємного. Тютюновий дим залишає неприємний гіркуватий присмак у роті. І все одно, кожного дня, виходячи на вулицю, я думаю про сигарети. Мабуть це вже назавжди.

Я неодноразово думав про те, що не варто палити, що куріння шкідливе для здоров"я, що потрібно знайти силу волі, і кинути, поки ще є можливість. Але все марно. Якась незрозуміла сила тягнула мене доцієї клятої сигарети. Що ж це таке? Вдала реклама? А може до тютюну додають щось таке, що викликає звикання? А може сам тютюн і є тим, до чого звикають. Багато версії, і нічого конкретного. Якесь чортове зілля...

Якось одного разу пригадав сучасну приказку: "Цілуватись з дівчиною, яка палить - це все одного, що облизувати попільничку". Але ж це правило напевно діє і відносно хлопців. Якщо серед двох закоханих, один палить, а інший ні, значить або він, або вона облизують попільничку)) Смішно. Дійсно смішно, але ще смішніше від того, що мільйони людей не можуть позбутись пристрасті до тютюну на протязі багатьох століть. Не хочу, не хочу палити, кажу собі знову і знову... І все одно, приходить час, і рука моя тягнеться до сигарети, як до "наколотих апельсинів")) Отака фігня.......

А яке Ваше ставлення до сигарет? Що Ви про це думаєте?

На початок Донизу
Gotic-Ledi
Житель форуму
Житель форуму

К-ть повідомлень : 67
Registration date : 20.05.2007

СтворюватиТема: Re: Минздрав предупреждает: тютюн, він і в Африці тютюн.   16.03.08 15:34

Життя саме по собі вредна штука. Не бери в голову.
Краще послухай хорошу музику....... замість сигарети Підморгує

На початок Донизу
Cassie
Майстер слова
Майстер слова

Жінка
К-ть повідомлень : 103
Registration date : 02.03.2007

СтворюватиТема: Re: Минздрав предупреждает: тютюн, він і в Африці тютюн.   16.03.08 15:47

Про попільничку мені сподобалось Клас! Супер!
На початок Донизу
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова

К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

СтворюватиТема: Re: Минздрав предупреждает: тютюн, він і в Африці тютюн.   16.03.08 18:08

Не палю, не збираюсь, і вам не раджу.
На початок Донизу
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму

К-ть повідомлень : 396

СтворюватиТема: Re: Минздрав предупреждает: тютюн, він і в Африці тютюн.   17.03.08 21:49

Script_TT пише:
Не палю, не збираюсь, і вам не раджу.

Настаящій джігіт. Вах! Клас! Супер!
На початок Донизу
Cassie
Майстер слова
Майстер слова

Жінка
К-ть повідомлень : 103

СтворюватиТема: Re: Минздрав предупреждает: тютюн, він і в Африці тютюн.   23.03.08 9:07

Якщо є ще можливість кинутись того діла, то треба, поки ще можна.
Поки це ще не стало звичкою. Хоча я думаю і пізніше кожен може кинути. Особливо хлопці. Що ж то за мужчина, в якого нема сили волі? Слабак
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Минздрав предупреждает: тютюн, він і в Африці тютюн.   Сьогодні в 16:32

На початок Донизу

Минздрав предупреждает: тютюн, він і в Африці тютюн.
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ТУРИЗМ, СПОРТ, ЗДОРОВ'Я :: Форум, присв'ячений здоров'ю-
Перейти до: