ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Що таке Small proxy blocked? І як з ним боротись?

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
sem
Перехожий

К-ть повідомлень : 1
Registration date : 07.06.2008

СтворюватиТема: Що таке Small proxy blocked? І як з ним боротись?   07.06.08 11:52

Привіт усім!Що таке Small proxy blocked?і як з ним боротись?недавно на роботі поставили новий нет і на кожному сайті пише така фігня,не можу скачати через це ні один мультимедійний файл.допоможіть!!!наперед вдячний!!!!!!
На початок Донизу
Script_TT
Майстер слова
Майстер слова

К-ть повідомлень : 200
Registration date : 28.02.2007

СтворюватиТема: Re: Що таке Small proxy blocked? І як з ним боротись?   07.06.08 19:43

Дуже важливо знати, що це за програма.
Скоріше за все, це так званий проксі-сервер. Головне його призначення полягає в економії трафіку, але крім цього є і інші функції. Такі програми врізають баннери, ведуть статистику підключень, відображають запити браузера до сервера та інше. Тобто, це засіб безпеки мережі.
Скоріше за все ти її не подолаєш, раз це хтось встановив.
Хіба що у тебе є навики хакінгу, чого тобі не раджу)

Друге припущення. Це може бути якийсь вірус. Навести приклад? Та запросто...
Trojan-Proxy.Win32.Small.а - Тобто троянська програма, яка дозволяє зловмиснику використовувати заражений комп"ютер в якості проксі-сервера.

Але я дуже сумніваюсь що це твій випадок. Схиляюсь до першого варіанту. Скоріше за все, ті, хто встановлював програму, подбав про те, щоб співробітники не ходили по різних сайтах. Ось так)
На початок Донизу
Vika_18
Майстер слова
Майстер слова

Жінка
К-ть повідомлень : 142
Registration date : 28.02.2007

СтворюватиТема: Re: Що таке Small proxy blocked? І як з ним боротись?   08.06.08 11:48

Script_TT пише:
Дуже важливо знати, що це за програма.

Что-то ты подозрительно много знаешь. Это не тебя я видела в коридорах ЦРУ? Якісь проблеми?
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Що таке Small proxy blocked? І як з ним боротись?   Сьогодні в 22:21

На початок Донизу

Що таке Small proxy blocked? І як з ним боротись?
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ВСЕ ПРО КОМП'ЮТЕРИ ТА ІНТЕРНЕТ :: [SOFT] Комп'ютерні програми-
Перейти до: