ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 
 

 ПРОГРАМА ЕТНОФЕСТИВАЛЮ «ПІДКАМІНЬ-2009»

Донизу 
АвторПовідомлення
Журналіст форуму
Житель форуму
Житель форуму


Чоловік
К-ть повідомлень : 67
Registration date : 01.09.2007

СтворюватиТема: ПРОГРАМА ЕТНОФЕСТИВАЛЮ «ПІДКАМІНЬ-2009»   16.07.09 21:22

«ПІДКАМІНЬ-2009»

Ще один фестиваль... Криза кризою, а фестивалимо як і раніше.
Може я чогось не розумію, і нам є чого веселитись, але здається в найближчих роках Україна стане світовим лідером по кількості фестивалів на душу населення.

Фестиваль Підкамінь: етно, фолк, рок


Востаннє редаговано Журналіст форуму (16.07.09 21:27); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
Журналіст форуму
Житель форуму
Житель форуму


Чоловік
К-ть повідомлень : 67
Registration date : 01.09.2007

СтворюватиТема: Re: ПРОГРАМА ЕТНОФЕСТИВАЛЮ «ПІДКАМІНЬ-2009»   16.07.09 21:25

ПРОГРАМА ЕТНОФЕСТИВАЛЮ «ПІДКАМІНЬ-2009»


П'ятниця, 24 липня 2009 р.

Мала сцена
13.00 – 13.30 Відкриття етнофестивалю, вітальні промови священиків, молитва.

13.30 – 15.00 «Етнофестиваль «Підкамінь-2009» вітає гостей» (митці Бродівщини відкривають Фестиваль).

15.00 - 18.00 Дитяча фольклорна програма.

Велика сцена

18.00 - 24.00 Виступи гуртів:
- «Етно ХL» (Рівне),
- «Очеретяний кіт» (Вінниця),
- «КораЛЛі»,
- «Тінь Сонця»,
- «КОМУ ВНИЗ»
00.00 - 02.00 Український DJ-парад.

Алея презентацій

12.00 - 21.00 Презентації, виставки, майстер-класи різних видів декоративного та ужиткового мистецтва майстрів Бродівщини, прилеглих територій, м.м. Львова, Івано-Франківська, Тернополя,, Луцька, Рівного тощо.
Майстер-класи із виготовлення вузликової ляльки, гончарства, лозоплетіння, соломоплетіння, ковальства тощо.

Спортивний майданчик

16.00 – 20.00 Спортивно-розважальна програма.

Храми Підкаменя

19.00 - 20.00 Вечірня в Монастирі Походження Древа Хреста Господнього Студійського Уставу (Українська Греко-Католицька Церква).


Субота, 25 липня 2009 р.

Мала сцена
13.00 - 18.00 Фольклорні програми місцевих громад Бродівщини

Велика сцена

18.00 - 24.00 Виступи гуртів
- «Ойра» (Харків),
- «Полікарп»,
- «Unia» (Республіка Білорусь),
- «Русичі»,
- «ТІК».

24.00 – 02.00 Український DJ-парад.

Спортивний майданчик

11.00 – 20.00 - кубок Підкаменя з міні-футболу;
- спортивно-розважальна програма;
- відкритий шаховий турнір;
- змагання з паркового волейболу;
- сеанс одночасної гри в шахи із КМС Б. Мисаком.

Алея презентацій

12.00 - 21.00 Представлення сільських громад Бродівщини. Презентації, виставки, майстер-класи різних видів декоративного та ужиткового мистецтва майстрів Бродівщини, прилеглих територій, м.м. Львова, Тернополя, Рівного тощо.
Майстер-класи із виготовлення вузликової ляльки, гончарства, лозоплетіння, соломоплетіння, ковальства тощо.

Храми Підкаменя (попередньо)

09.00 - 10.00 Молебень до Пресвятої Богородиці біля Каплиці Юди-Тадея (Українська Греко-Католицька Церква).
10.00 - 11.30 Літургія в Монастирі Походження Древа Хреста Господнього Студійського Уставу (Українська Греко-Католицька Церква).
10.00 - 11.30 Літургія в Церкві Св. Мучениці Параскеви (Українська Автокефальна Православна Церква).
17.00 - 18.00 Молебень за здоров'я в Церкві Св. Мучениці Параскеви (Українська Автокефальна Православна Церква).
19.00 - 20.00 Вечірня в Монастирі Походження Древа Хреста Господнього Студійського Уставу (Українська Греко-Католицька Церква).

Неділя, 26 липня 2009 р.
(«міксовий» день)

Мала сцена

13.00 - 18.00 Гала-концерт найкращих фольклорних колективів Бродівщини та гостей Фестивалю.

Велика сцена

18.00 - 24.00
Виступи гуртів
- гурт «Дзвони» (Коломия),
- «Чорнобривці»,
- «Made in Ukraina»,
- «Опіум»,
- «Mad Heads XL».

Спортивний майданчик
13.00 - 18.00 Програма «Козацькі забави»


Алея презентацій
13.00 - 21.00 Представлення сільських громад Бродівщини. Презентації, виставки, майстер-класи різних видів декоративного та ужиткового мистецтва майстрів Бродівщини, прилеглих територій, м.м. Львова, Тернополя, Рівного тощо.
Майстер-класи із виготовлення вузликової ляльки, гончарства, лозоплетіння, соломоплетіння, ковальства тощо.

Храми Підкаменя (попередньо)
09.00 - 11.30 Утреня та Літургія в Монастирі Походження Древа Хреста Господнього Студійського Уставу (Українська Греко-Католицька Церква).
10.00 - 11.30 Святкова Літургія в Церкві Св. Мучениці Параскеви (Українська Автокефальна Православна Церква).
10.30 - 12.00 Святкова Літургія в Церкві Пресвятої Богородиці (Українська Греко-Католицька Церква).
19.00 - 20.00 Вечірня в Монастирі Походження Древа Хреста Господнього Студійського Уставу (Українська Греко-Католицька Церква).

ЩОДЕННО ТАКОЖ ДІЯТИМУТЬ:

- дитячий майданчик;
- майданчик аніматорів (монахів-селезіан УГКЦ);
- майданчик військових ігор;
- поле «живої історії» (програми від «лицарських» та «козацьких» клубів);
- тощо.

А ТАКОЖ ЩОДНЯ:

- пізнавальні та відпочинкові подорожі пішки, на роверах і… на фірах.

Виконавчий директор Фестивалю – Володимир Булишин, тел. 8067 26 57 630
Арт-директор Фестивалю – Павло Войцехівський, тел. 8050 670 62 66.
На початок Донизу
 
ПРОГРАМА ЕТНОФЕСТИВАЛЮ «ПІДКАМІНЬ-2009»
На початок 
Сторінка 1 з 1
 Подібні теми
-
» Шкільна програма.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО НАШЕ МІСТО :: Zolochiv news-
Перейти до: