ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Чи варто жити з нелюбим?

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова

Жінка
К-ть повідомлень : 120
Registration date : 27.02.2007

СтворюватиТема: Чи варто жити з нелюбим?   12.06.13 10:39

Чи варто жити з нелюбим?

Якось я почула розмову двох жінок. І прозвучало таке запитання. Я не втручалась у чужу розмову. Але своєю думкою з цього приводу поділюсь з Вами, всіма, хто це прочитає. Отже, якщо люди не одружені, то про яке "жити разом" може бути мова? Це не сім'я, а бордель. Якщо люди одружені,то чоловік має любити дружину, а дружина чоловіка. Якщо є труднощі, то не плутати їх з коханням. Навіть злість не означає що любов пройшла.Це просто тимчасові труднощі. Їх треба переборювати. Вчитися робити поступки, терпіти один одного. Якщо Ви на це не здатні, то для чого одружуєтесь? Живіть як мавпи, за інстинктами. Вважаєте, що кожання минуло? Ні, це Ви змінились. У Вас дурниці в голові, Ви злопам’ятні. Щось не так, і вже спішать розбігатись. Якщо людина вважає, що розлюбила, то це та людина, яка любити не вміє взагалі. Любов є вічною. Тимчасові є лише ми, і наші емоції. Одружена пара має жити разом аж до смерті одного з них, бо шлюб – це святе. Не хочете з цим погодитись? Читайте вище. Вчіться любити, і отримаєте любов у відповідь.
На початок Донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова

Жінка

СтворюватиТема: Re: Чи варто жити з нелюбим?   12.06.13 10:41

Думаю, якщо у пари виникають якісь непорозуміння, то їх треба обговорювати,
і завжди миритись, а не доводити один одному що Ви завжди праві.
На початок Донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова

Жінка

СтворюватиТема: Re: Чи варто жити з нелюбим?   12.06.13 10:46

Припускаю, що є люди, які одружуються необдумано, або за розрахунком. Та що тут припускати, таких випадків є безліч. В такому випадку про любов не може йти мова. Хоча, любов може народитись, і таких випадків також є безліч. Скільки є таких людей, що терпіти один одного не могли, а потім раз, і весілля. Тому, не варто зарікатись. Але думав навіть у шлюбі з розрахунку не повинно бути місцю розлученню, особливо, коли брали шлюб церковний, а тим більше, коли вже є діти.
На початок Донизу
Таня 23
Майстер слова
Майстер слова

Жінка

СтворюватиТема: Re: Чи варто жити з нелюбим?   12.06.13 10:50

Коли у сім'ї, що руйнується, є дитина, навіть дуже посварені люди мали б докласти всіх зусиль, щоб побороти власний егоїзм, гордість, і не залишити дитину напівсиротою. Навіть тварити не поводяться так. Якщо вже народили, то виховуйте разом. Не хочеться? А хіба сімейне життя - це дитсадок, або гра у "хочу", чи "не хочу"?

На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Чи варто жити з нелюбим?   Сьогодні в 16:01

На початок Донизу

Чи варто жити з нелюбим?
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ПРО ДРУЖБУ, КОХАННЯ, СІМ'Ю :: Сім'я-
Перейти до: