ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Правда про сателітарне телебачення.

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
DVD
Ветеран форуму
Ветеран форуму

К-ть повідомлень : 396
Registration date : 02.03.2007

СтворюватиТема: Правда про сателітарне телебачення.   05.03.07 11:49

Так як тут пішов базар по тємі сателіток,
то хочу поділитись тим, що знаю.

З чого, як правило, все починається.
Беремо просто середнього жителя міста чи то села.
Має людина телевізор, дивиться, дивиться, і в один прекрасний день їй стає нудно від тих телепередач, які там показують, і хочеть більше.
Тим більше в сусіда є сателітарка, і він постійно хвалиться що там сотні каналів, і всі не передивишся. Жаба давить, хоче мужик йти в ногу з цивілізацією, і приймає тверде чоловіче рішення - купляю сателітарку.
Коли ти вже користуєшся тим ділом років три, то тобі буде просто вибрати, бо знаєш що треба, куда йти, і шо по чому.
Але коли ти "в перший раз", то поняття зеленого не маєш шо таке ресивер, позиціонер або нашо мені той свіжий софт.
Спитав сусіда, той має Глобо. І каже шо весь Золочів через Глобо дивиться тєлєвізор. Ну, думає мужик, раз всі такі, то і я буду.
Є два варіанти де взяти сателітарку: через знайомого його знайомого. Або йти в магазин (фірму), які рекламують себе, шо вони всьо то можуть залабати.
Як правило того мужика переконають, що треба брати те і се, бо так має бути. Мужик кліпає очима, як дурень, і поняття не має про шо йому тут втирають, він хоче якнайскоріше бачити свої 500-800 каналів, і йому до лампочки, який то буде супутник і який кут нахилу тарілки.
Такс... Прийшов дядя, приклепав тарілку до стіни, встромив в тєлік кабель, шось там наколдував, і .............о, диво! Стільки каналів, що потім пів ночі листаєш, і не може всі списки пройти, передивитись.
Коли втомлюється, кидається того ровера, і йде спати.

Що стається потім.
Проходить з пів року, мужик вже у курсі в якій папці які канали, є улюблені фаворити, все ок. Але опс....... щезли, тобто перестали показувати два або три улюблені канали. Проходить ще кілька днів, і знов зникли зо 5 каналів. Мужик в шоці...........шо такоє........біжить до того дяді, і вклєкає на коліна, просить шось зробити.
Можливий другий варіант - мужику і ти каналів, які залишились вистачає.

В чому ж проблема, скажете ви? Каналів тьма тьмуща, чим ще бути недовольним.
Ха! Якщо дивишся сателітку, то з часом в тебе з"являються улюблені канали. Це звикання. І без них тобі вже некомфортно. Знову можливі варіанти. Той дядя може перепрошити тюнер (слово таке страшне "перепрошити") і відновить ті канали, які просять. Але так буває не завжди. Бо наприклад ТРК-Україна, ICTV мають глибоко "на увазі" того дядю, і не будуть показувати по-любому.
Біжить мужик до магазину-фірми, а там йому кажуть. Нема проблєм, мужик! Платиш 0000 грн. за місяць, і в тебе буде ше більше каналів ніж було. Отут починається облом... До того було безкоштовно, а тепер платити треба. Получається, що сателітарка за кілька років золотою стає. І якщо маєш лишні гроші, то тобі до фєні, але якщо гроші не тиснуть кишеню, то біжиш від тої фірми, і додивляєшся канали, які залишились.

Тепер серйозно, без казок.
Сателітарне телебачення - це круто. Але не в нашій країні.
Встановлюють сателітарки нелегально, і відповідно ніхто
не несе ніякої відповідальності за те, чи буде тюнер працювати,
чи може зламається. Чи зникнуть канали, і чи їх тобі відновлять.
Золочів наводнений тюнерами, які називають -Globo-
Це найгірші тюнери, які можна уявити, зате дешеві.
Люди ведуться на дєшовку, бо не люблять платити.
Всім треба халяву. А скупий платить два рази, або і ще більше.
Сервіс сателітарного телебачення, який є в нашому регіоні - жахливий.

Який вихід? Їх кілька.

1. Взяти все в свої руки. Якщо Бог дав розум, вивчаєш проблєму, прошиваєш тюнер собі сам, і маєш всі глибоко "на увазі".

2. Платиш одній із фірм, які встановлюють сателітарки, і поновлюєш ті канали, які час від часу щезають (але не всі).

3. Якщо ти новий українець, купуєш пакет платних каналів, і дивишся те, що більше ніхто у Золочеві не дивиться.

4. Дивишся звичайний телевізор по звичайній антені, і "маєш на увазі" всі ті сателітарки.

Все, що тут написано, стосується не тільки Золочева. Так є всюди.
Співчуваю нам всім.

P.s. Все те, що тут написано, це інформація, почерпнута з інтернету, і не є керівництвом до дії.
Пам"ятайте! Це все ви робите на власний ризик і відповідальність.

Geezer пише:
DVD має рацію, українці скупий нарід щоб платити (на даний момент) за супутникове телебачення а тим часом увесь світ вже давно користується sky боксами де окрім каналів є ще інтернет [cenzored] багато інших приколів.

Особисто я не маю бажання купувати собі тарілку, я й телевізора майже не дивлюсь. Якби брав то лише б через один канал який мені сподобався - Baby TV - для моєї доні щоб вивчала анг. мову. Думаю хто бачив його і реакцію на нього малих дітей, знає про шо я говорю

Skeleton пише:
Судячи з кількості тарілок на будинках Золочева, можна зробити висновок, що супутникове телебачення має близько 30% населення. От скажіть мені, люди добрі. Для чого потрібні ті 1000-1500 каналів, шо весь час перекодовуються, коли в кого не запитував, то кажуть, шо майже не дивляться телевізор? В мене відповідь одна: люди - як мавпи, копіюють то, шо є "в сусіда". Бо так "по модньому"! Є інші думки?

igoR.b пише:
не знаю що вам в SAT не подобається: купуєте SAT-комплект+мотор, якщо ви це читаєте це означає що у вас є інтернет, а в такому разі підключаєте sharing і маєте більше 100 каналів на російській і українській мові всього за 12 грн. в місяць. Думка про SAT міняється моментально :)

igoR.b пише:
вибачайте що довго небув. Людей які дають шаринг є багато але не в Золочеві, шукайте в неті наприклад на http://sat-forum.org/ і на такого роду форумах, до кого я підключений нескажу бо немаю права, ця вся справа є незаконною і кожен це робить на свій страх і ризик

DVD пише:
igoR.b пише:
до кого я підключений нескажу бо немаю права, ця вся справа є незаконною і кожен це робить на свій страх і ризик

ти трошки не так підходиш до діла.
тут ніхто не цікавиться займаєшся ти цим чи ні. можна просто обмінюватись інформацією. ми ж не обов"язково всі ломанемся
зараз щось там робити. просто цікаво. а щодо законності,
то навряд чи хто тебе, чи когось іншого буде переслідувати за те, що можна прочитати в інтернеті. так що не бери в голову.
На початок Донизу

Правда про сателітарне телебачення.
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 ::  ФОТО-ВІДЕО-ТЕХНІКА. СУПУТНИКОВИЙ ТА МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК :: Супутникове телебачення-
Перейти до: